След трагедията в Спешното във Враца: Недоволни излизат на протест

Окръжната прокуратура се самосезира

02.02.2022 • 06:50 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
След трагедията в Спешното във Враца: Недоволни излизат на протест
След трагедията в Спешното във Враца: Недоволни излизат на протест

Протест пред болницата във Враца ще се проведе днес, след като вчера жена почина пред Спешното отделение на лечебното заведение в града, защото чака 40 минути, за да бъде приета. Това се случва пред очите на детето ѝ.

Видео на трагедията беше разпространено в социалните мрежи. На регистратура в болницата, въпреки критичното състояние на жената, дежурната сестра настоявала да получи документи за самоличност и да направи тест за коронавирус.

Окръжната прокуратура се самосезира, а здравният министър възложи на "Медицински надзор" да провери обстоятелствата.

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички